Πάτρα: "Σείστηκε" το γήπεδο της Αγυιάς - Ιστορική επιστροφή στην έδρα της με νίκη για την Παναχαϊκή- ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε το νικητήριο γκολ στις καθυστερήσεις

Με το δεξί η επιστροφή της Παναχαϊκής στο "σπίτι" της στο γήπεδο της Αγυιάς στην Πάτρα, καθώς με γκολ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων από τον Κωνσταντινίδη κατάφερε και πήρε το ροζ φύλλο αγώνα, από τον ΠΑΟ Λουτρακίου, για την 3η αγωνιστική του 3ου ομίλου της Γ΄Εθνικής.

Με την λήξη του αγώνα οι περίπου 3.000 φίλαθλοι που βρέθηκαν σήμερα δίπλα στους κοκκινομαυρους, ξέσπασαν σε επευφημίες και χειροκροτήματα..

Υπενθυμίζεται πως η Πατρινή ομάδα, ισοφάρισε το σκορ στο 78ο με γκολ του Σιαλμά.

Δείτε ΕΔΩ το γκολ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:

Πάτρα: Παναχαϊκή - Λουτράκι 2-1 - Χιλιάδες φίλαθλοι στο πλευρό των "κοκκινόμαυρων" ΒΙΝΤΕΟ - ΦΩΤΟ

ΤΩΡΑ: "Πλημμύρισε" από Πατρινούς το γήπεδο της Αγυιάς - Επέστρεψε στο "σπίτι" της η Παναχαϊκή - ΦΩΤΟ - ΒΙΝΤΕΟ