Ορίσθηκαν από την ΕΠΣ Αχαΐας οι επόμενες αγωνιστικές στα πρωταθλήματα, μετά την διακοπή για τις εορτές των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς.
Αναλυτικά το πρόγραμμα της επανέναρξης και στις 3 κατηγορίες έχει ως εξής :
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η Αγωνιστική)
Α Όμιλος
Σάββατο 5/1
Ώρα 15.00
Τριταιϊκός-Αχαϊκή 0-3 α.α.
Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Θύελλα Πατρών-Αστέρας Τσουκαλεϊκων
Γήπεδο Παραλίας, Δόξα Παραλίας-Δόξα Χαλανδρίτσας
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Αναγέννηση Πατρών-ΑΕ Πάτρα
Γήπεδο Σαγεϊκων, Εθνικός Σαγεϊκων-Πήγασος
Κυριακή 6/1
Ώρα 15.00
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Δίας-Ατρόμητος Πατρών
Β Όμιλος
Σάββατο 5/1
Ώρα 15.00
Γήπεδο Αγυιάς, Δαβουρλής-ΑΠΣ Πάτραι
Γήπεδο Προαστίου, Νίκη Προαστίου-Θύελλα Αιγίου
Γήπεδο Ρίου, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Αετός Πατρών
Γήπεδο Ζήριας, Φοίνικας Ζήριας-Δρέπανο
Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Ζαβλάνι/Αίας
Κυριακή 6/1
Ώρα 15.00
Γήπεδο Αγυιάς, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Άρης Πατρών
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η Αγωνιστική)
Α Όμιλος
Σάββατο 5/1
Ώρα 15.00
Γήπεδο Λακκόπετρας, Απόλλων Βίδοβας-Προοδευτική Πατρών
Κυριακή 6/1
Ώρα 12.15
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ίκαρος Πετρωτού-Λέων Αλισσού
Ώρα 15.00
Γήπεδο Μαζαρακίου, Πείρος Ισώματος-Φαραϊκός
Γήπεδο Μιντιλογλίου, Αστέρας Μιντιλογλίου-Αχαϊός Σαραβαλίου
Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ωλενιακός-Λιμνοχώρι
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Σταροχώρι-Καμίνια
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ροίτικα-Ατρόμητος Λάππα
Β Όμιλος
Σάββατο 5/1
Ώρα 15.00
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Περιβόλα-Ηρακλής Πατρών
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Απόλλων Εγλυκάδας-Πυρσός
Κυριακή 6/1
Ώρα 10.00
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Δόξα Πατρών-Ρωμανός
Γήπεδο Αγυιάς, ΑΠΟ Αρόης-Ψηλαλώνια
Ώρα 12.00
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Παναχαϊκός-Αχαϊκός
Ώρα 12.15
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ολυμπιακός Πατρών-Γαλήνη
Ώρα 15.00
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Πολύτεκνος-Πετεινοί
Γ ‘Ομιλος
Σάββατο 5/1
Ώρα 15.00
Γήπεδο Ροδιάς, Δόξα Ελαιώνα-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων
Κυριακή 6/1
Ώρα 12.15
Γήπεδο Αγυιάς, Αυτόνομη-Αργυρά
Ώρα 15.00
Γήπεδο Δημητρόπουλου, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Αστέρας Τέμενης
Γήπεδο Ροδιάς, Φλόγα Ροδιάς-Καλάβρυτα
Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός 2016-Αετός Ρίου
Γήπεδο Ρίου, Άνω Καστρίτσι-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
Γήπεδο Ακράτας, Αιγείρα/Ακράτα-Απόλλων Συνοικισμού
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η Αγωνιστική)
Κυριακή 6/1
Ώρα 10.00
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», ΠΑΟΚ Πατρών-Αστραπή
Ώρα 11.00
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Καλλιθέα-Δάφνη Πατρών
Ώρα 15.00
Γήπεδο Λακκόπετρας, Δόξα Νιφορεϊκων-ΑΕ Αρόης
Γήπεδο Αβύθου, Άβυθος Αιγιαλείας-Μετόχι
Γήπεδο Ριόλου, Κρίνος-ΑΕΚ Πατρών
Τετάρτη 9/1
Ώρα 15.00
Γήπεδο Αγυιάς, Σπάρτακος-Σκεπαστό
patragoal.gr