Δείτε μέσω του www.patragoal.gr τους ορισμούς των διαιτητών στους αγώνες του ερασιτεχνικού:
Α’ ΕΠΣΑ
Α ΌΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27/10
Ώρα 16.00
Δίας Σαραβαλίου-Τριταιϊκός 0-3 α.α.
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Δόξα Χαλανδρίτσας-ΑΕ Πάτρα 2005, Ανδριανός
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ατρόμητος-Εθνικός Σαγεϊκων, Χρονάς
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Πήγασος, Σαφαρίκας
Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Θύελλα-Δόξα Παραλίας, Φωκάς
Κυριακή 28/10
Ώρα 15.00
Γήπεδο Κ. Αχαΐας, Αχαϊκή-Αναγέννηση Πατρών, Παπαδόπουλος
Β ΌΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27/10
Ώρα 16.00
Γήπεδο Αιγίου, Θύελλα Αιγίου-ΑΠΣ Πάτραι, Καλύβας
Γήπεδο Αγυιάς, Αετός Πατρών-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Ντάβλα
Γήπεδο Προαστίου, ΑΕ Δρεπάνου-Άρης Πατρών, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο Ζήριας, Φοίνικας Ζήριας-Νίκη Προαστίου, Καδδάς
Γήπεδο Ρίου, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου., Μπλίκας
Κυριακή 28/10
Ώρα 15.00
Γήπεδο Αγυιάς, Ζαβλάνι/Αίας-Δαβουρλής, Τζαγκαράκης
Β’ ΕΠΣΑ
Α ΌΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27/10
Ώρα 16.00
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Φαραϊκός-Προοδευτική, Αθανασόπουλος
Κυριακή 28/10
Ώρα 15.00
Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ωλενιακός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Αθανασόπουλος
Γήπεδο Μαζαρακίου, Πείρος Ισώματος-Λέων Αλισσού, Σπυρόπουλος
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ροίτικα-Ίκαρος Πετρωτού, Παπαχρήστος
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Αχαϊός Σαραβαλίου-Καμίνια, Σακελλαρίου
Γήπεδο Λάππα, Ατρόμητος Λάππα-Λιμνοχώρι, Τιμολέων
Γήπεδο Λακκόπετρας, Απόλλων Βίδοβας-Σταροχώρι, Παλαιολόγος
Β ΌΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27/10
Ώρα 16.00
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ρωμανός-Πυρσός, Αρκουμάνης
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Απόλλων Εγλυκάδας-Περιβόλα, Κουτρουμάνης
Κυριακή 28/10
Ώρα 10.00
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Πολύτεκνος-Ολυμπιακός Πατρών, Ιωαννίδης
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ψηλαλώνια-Ηρακλής Πατρών, Σαφαρίκας
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Παναχαϊκός-ΑΠΟ Αρόης, Χρονάς
Ώρα 12.15
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Δόξα Πατρών-Γαλήνη, Παρδάλης
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Πετεινοί-Αχαϊκός, Βαβίλης
Γ ΌΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27/10
Ώρα 16.00
Γήπεδο Ακράτας, Αιγείρα/Ακράτα-Αστέρας Τέμενης, Παπαδόπουλος
Γήπεδο Ροδιάς, Απόλλων Συνοικισμού-Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Τιμολέων
Κυριακή 28/10
Ώρα 12.15
Γήπεδο Αγυιάς, Αυτόνομη-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Τάγαρης
Ώρα 15.00
Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός 2016-Δόξα Ελαιώνα,Καραβασίλης
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Καλάβρυτα, Τηλιγάδας
Γήπεδο Προαστίου, Αργυρά-Αετός Ρίου, Γιαννόπουλος
Γήπεδο Ρίου, Άνω Καστρίτσι-Φλόγα Ροδιάς, Μαχαίρας
Γ’ ΕΠΣΑ
Σάββατο 27/10
Ώρα 16.00
Γήπεδο Αβύθου, Αχιλλέας Καμαρών-Αστραπή, Τσιρίνης
Κυριακή 28/10
Ώρα 12.15
Γήπεδο Ρίου, ΠΑΟΚ Πατρών-Άβυθος Αιγιαλείας, Οικονόμου
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Σπάρτακος-Δόξα Νιφορεϊκων, Ντάβλα
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Καλλιθέα-Κρίνος, Ταξιάρχης
Ώρα 15.00
Γήπεδο Καλαβρύτων, Σκεπαστό-Δάφνη Πατρών, Ανδρεόπουλος
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», ΑΕΚ Πατρών-Μετόχι, Καρράς
Ρεπό : ΑΕ Αρόης
Πηγη: patragoal.gr