Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης – Τι δείχνει η τηλεόραση
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Μαϊάμι 20:00 Novasports Start Ζάλγκιρις Κάουνας – Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague 21:30 Novasports 5HD Μπασκόνια – Αναντολού Εφές EuroLeague
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Παρασκευής – Τι δείχνει η τηλεόραση
12:40 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2024 Grande Premio de Portugal – 1ες Ελεύθερες Δοκιμές 15:10 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2024 Grande Premio de Portugal – 1ες Δοκιμές
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τρίτης – Τι δείχνει η τηλεόραση
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεζόβια Ρέζοφ – Λίνεμπουργκ CEV Cup βόλεϊ ανδρών 19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Περιστέρι – Τενερίφη FIBA Basketball Champions League
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής – Τι δείχνει η τηλεόραση
12:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πετκίμ – Μπεσίκτας Turkish Basketball Super League 13:15 Novasports 2HD Φόλενταμ – Άλκμααρ Eredivisie 13:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Τζένοα Serie A
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Παρασκευής – Τι δείχνει η τηλεόραση
13:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση Europa League Φάση των 16 14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση Europa Conference League Φάση των 16
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Δευτέρας – Τι δείχνει η τηλεόραση
15:45 Action 24 Ολυμπιακός Β’ – Αιγάλεω Super League 2 17:00 ΕΡΤ3 Κηφισιά – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών 17:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΟΦΗ – Πανσερραϊκός Super League
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τετάρτης – Τι δείχνει η τηλεόραση
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντένις Σαποβάλοφ – Γκαέλ Μονφίς Rotterdam 13:00 Novasports 6HD WTA 1000 Qatar Total Energies Open Τένις
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Παρασκευής – Τι δείχνει η τηλεόραση
11:00 Novasports 6HD WTA 500 Mubadala Abu Dhabi Open Τένις 14:00 Novasports Start WTA 250 Transylvania Open Τένις 15:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2024 Marseille
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τρίτης - Τι δείχνει η τηλεόραση
14:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2024 Marseille 16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2024 Marseille 18:00 ΕΡΤ3 Ισπανία – Ελλάδα Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου
Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου - Τι δείχνει η τηλεόραση
13:35 Action 24 ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης Α’ Εθνική Γυναικών 14:00 Novasports 3HD Ζανκτ Πάουλι – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2 14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Αμπερντίν – Σέλτικ Scottish Premiership
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Δευτέρας – Τι δείχνει η τηλεόραση
15:45 Action 24 ΑΕΚ Β-Λεβαδειακός Greek Super League 2 18:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2024 Montpellier 20:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2024 Montpellier
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης – Τι δείχνει η τηλεόραση
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Νίκη Βόλου – Λεβαδειακός Κύπελλο Ελλάδας 19:30 Novasports 4HD Αναντολού Εφές – Μπαρτσελόνα EuroLeague 20:00 Novasports Start Ερυθρός Αστέρας – Μπασκόνια EuroLeague
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τετάρτης – Τι δείχνει η τηλεόραση
15:00 COSMOTE SPORT 1 HD Πανσερραϊκός – Αστέρας Τρίπολης Κύπελλο Ελλάδας 17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Παναθηναϊκός – Ναντ CEV Challenge Cup Γυναικών
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τρίτης – Τι δείχνει η τηλεόραση
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σεντ Μίρεν – Σέλτικ Scottish Premiership 19:30 COSMOTE SPORT 4 HD ΠΑΟΚ – Τόφας FIBA Basketball Champions League
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Πρωτοχρονιάς - Τι δείχνει η τηλεόραση
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σάντερλαντ – Πρέστον EFL Championship 17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Πλίμουθ – Γουότφορντ EFL Championship 17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ντέρμπι – Πιτέρμπορο EFL League One
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τρίτης – Τι δείχνει η τηλεόραση
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Πρέστον – Λιντς Sky Bet EFL Championship 14:30 Novasports Prime Γκενκ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής – Τι δείχνει η τηλεόραση
13:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αρμάνι Μιλάνο – Κρεμόνα Lega Basket Serie A 13:00 ΕΡΤ Sports 1 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Κύπελλο μπάσκετ Γυναικών
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Δευτέρας – Τι δείχνει η τηλεόραση
13:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση UCL Φάση των 16 14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση UEL Φάση Νοκ- Ποδόσφαιρο 15:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση UECL Φάση Νοκ- Ποδόσφαιρο
Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου - Τι δείχνει η τηλεόραση
14:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night Σονγκ Γιαντόνγκ – Κρις Γκουτιέρεζ 14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάντερλαντ – Γουέστ Μπρομ Championship
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τετάρτης – Τι δείχνει η τηλεόραση
15:30 COSMOTE SPORT 2 HD ΑΕ Λάρισα – Ατρόμητος ΚύπελλοΕλλάδας 17:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΟΦΗ – ΚηφισιάΚύπελλοΕλλάδας 19:00 ΕΡΤ Sports 1 Ολυμπιακός – Προ Ρέκο Champions League
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Δευτέρας – Τι δείχνει η τηλεόραση
17:15 ΕΡΤ3 Κηφισιά – Α.Ο.Ν.Σ Μίλων Volley League Ανδρών 18:00 Novasports Prime ΠΑΟΚ – Λαμία Super League 20:15 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Κολοσσός H Hotels Basket League
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής – Τι δείχνει η τηλεόραση
13:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σάσαρι – Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A 13:15 Novasports Prime Αϊντχόφεν – Φέγενορντ Eredivisie
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής – Τι δείχνει η τηλεόραση
12:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Valenciana – Αγώνας 13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κάλιαρι – Μόντσα Serie A 14:00 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Valenciana – Αγώνας
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Παρασκευής – Τι δείχνει η τηλεόραση
11:30 ΑΝΤ1+ Formula 1 Yas Marina Circuit, Practice 1 11:40 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Valenciana – Eλεύθερα δοκιμαστικά 1 14:10 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Valenciana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής – Τι δείχνει η τηλεόραση
13:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μάλαγα ACB Liga Endesa 14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μερκεζεφέντι – Αναντολού Εφές Turkish Basketball Super League
Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου – Τι δείχνει η τηλεόραση
07:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2023 SS14 Lake Mikawako 2, Ιαπωνία 08:10 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2023 SS15 Shinshiro City, Ιαπωνία
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τετάρτης – Τι δείχνει η τηλεόραση
15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Κάρλος Αλκαράθ – Αντρέι Ρούμπλεφ Φάση ομίλων 19:30 COSMOTE SPORT 4 HD ΠΑΟΚ – Χάποελ Ιερουσαλήμ FIBA Basketball Champions League
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης – Τι δείχνει η τηλεόραση
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Moselle Open 17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Moselle Open 17:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αστάνα – Μπάλκανι UEFA Europa Conference League
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τρίτης – Τι δείχνει η τηλεόραση
15:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μίλαν – Παρί Σεν Ζερμέν UEFA Youth League 18:00 COSMOTE SPORT 9 HD Φενέρμπαχτσε – Καμνίκ CEV Champions League Γυναικών
Οι αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης - Τι δείχνει η τηλεόραση
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2023 Rolex Paris 19:30 Novasports 6HD Ερυθρός Αστέρας – Μπάγερν Μονάχου EuroLeague 19:45 Novasports Prime Φενέρμπαχτσε – Ολυμπιακός EuroLeague
- 1
- 2
- 3
- 4
- επόμενη ›
- τελευταία »