Επιτυχίες για τους αθλητές και αθλήτριες του Π.Ο.Πατρών στον 12ο γύρο ιπποδρόμου

Που διοργάνωσε ο ΠΑΣΜ Ερμής Μαρκόπουλου

Επιτυχίες για τους αθλητές και αθλήτριες του Π.Ο.Πατρών στον 12ο γύρο ιπποδρόμου που διοργάνωσε ο ΠΑΣΜ Ερμής Μαρκόπουλου.

Στην κατηγορία παίδων οι αθλητές Αλέξανδρος Πολυδερόπουλος και Γιώργος Αραγιάννης έκαναν το 1-3 χρυσό και χάλκινο μετάλλιο αντίστοιχα !
Οι Χριστόφορος Μπακόπουλος και Σπύρος Βώρος τερμάτισαν στην 11η και στη 14η θέση .
Οι κορασίδες Άρτεμης Γιακουμέλου και Έλενα Κουτσούκου τερμάτισαν στην 10η και 12η θέση αντίστοιχα .
Στα Μίνι Μεγάλα ο Θοδωρής Λυμπερόπουλος τερμάτισε 9ος μετά από πτώση που είχε κατά τη διάρκεια του αγώνα .

"Την αποστολή συνόδευσαν οι προπονητές Τάκης Λαϊνάς, Γιώργος Κάρλος και οι γονείς των παιδιών τους οποίους ευχαριστούμε θερμά ! Συγχαρητήρια για τους μικρούς αθλητές μας για την προσπάθεια που έκαναν", αναφέρει σε ανακοίνωσή του ο Ποδηλατικός Ομιλος Πατρών.