Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (15-16/2)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 15/2

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.30, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Αχαϊός Σαραβαλίου, Πετρόπουλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.30, Αναγέννηση-Δόξα Παραλίας, Χρονάς

Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 15.30, Λιμνοχώρι-Ατρόμητος, Ανδριανός

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.30, Δόξα Χαλανδρίτσας-Πήγασος, Αθανασόπουλος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, ΑΕ Πάτρα-Πανμοβριακός, Ρουμπάνης

Κυριακή 16/2

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.30, Δίας Σαραβαλίου-Αχαϊκή, Καλύβας

Β’ Όμιλος

Σάββατο 15/2

Γήπεδο Ακράτας, Ώρα 15.30, Αιγείρα/Ακράτα-Αετός Πατρών, Καδδάς

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.30, Δαβουρλής-Καλάβρυτα, Σαφαρίκας

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.30, Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Άρης Πατρών, Οικονόμου

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.30, ΑΠΣ Πάτραι-Ηρακλής, Παπαδόπουλος

Κυριακή 16/2

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.30, ΑΠΟ Αρόης-Παναιγιάλειος, Ταξιάρχης

Γήπεδο Αιγίου, Ώρα 15.30, Θύελλα Αιγίου-Νίκη Προαστίου, Φωκάς

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 15/2

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.30, Περιβόλα-Λέων Αλισσού, Ντάβλα

Γήπεδο «Nϊκης Προαστείου», Ώρα 15.30, Εθνικός/Πολύτεκνος-Δόξα Νιφορεϊκων, Καλύβας

Κυριακή 16/2

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 11.00, Καμίνια-Σταροχώρι, Αθανασόπουλος

Γήπεδο Πετρωτού, ‘Ωρα 12.30, Καλλιθέα-Αστραπή, Σπυρόπουλος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.30, Αχαϊκός-Ίκαρος Πετρωτού, Ιωαννίδης

Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.30, Ατρόμητος Λάππα-Πετεινοί, Μπλίκας

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.30, Δάφνη-Αστέρας Μιντιλογλίου, Μπακόπουλος

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.30, Φαραϊκός-Παναχαϊκός, Πράνταλος

Β’ Όμιλος

Σάββατο 15/2

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.30, Αργυρά-Αετός Ρίου, Πράνταλος

Κυριακή 16/2

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, Ολυμπιακός-Άνω Καστρίτσι, Καραβασίλης

Γήπεδο Αγυιάς, ‘Ωρα 15.30, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αστέρας Τέμενης, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 15.30, Άβυθος Αιγιαλείας-Απόλλων Αιγίου, Οικονόμου

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.30, Φλόγα Ροδιάς-Ζαβλάνι/Αίας, Ρουμπάνης

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.30, Φοίνικας Ζήριας-Αχιλλέας Καμαρών, Μέρμηγκας

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.30, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Απόλλων Εγλυκάδας, Χρονάς

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, ΠΑΟΚ Πάτρας-Δρέπανο, Τηλιγάδας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 15/2

Φωστήρας Οβρυάς-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-3 α.α.

Γήπεδο Σαραβαλίου, Ροίτικα-Ρωμανός, Κονιδάρης

Κυριακή 16/2

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.30, Ατρόμητος Ζαρ.-Γαλήνη, Σαμαρτζής

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.30, Νεάπολη-Μετόχι, Γκαβός

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 12.00, Αστέρας Λεοντίου-Ωλενιακός, Παναγιωτόπουλος

Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.30, Κρίνος-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Χαμουζάς

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 14.30, Πείρος Ισώματος-Δόξα Πατρών, Παπαχρήστος

Β’ Όμιλος

Α’ Όμιλος

Σάββατο 15/2

Νέο Σαλμενίκο-Φλόγα Κ. Καστριτσίου 0-3 α.α.

Γήπεδο Αγυιάς, ‘Ωρα 18.00, Σπάρτακος-ΑΕΚ Πατρών, Γαλάνης

Κυριακή 16/2

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.00, ΑΕ Αρόης-Παναχαϊκή 2014, Αρκουμάνης

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.30, Προοδευτική-Αυτόνομη, Καμζόλας

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 12.15, Άτλας-ΑΕ Αιγίου, Παλαιολόγος

Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 16.30, Σκεπαστό-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Γαλανόπουλος

Ρεπό : Πυρσός Πατρών

patragoal.gr