Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 9/2
Ώρα 15.30
Πήγασος-Τριταιϊκός 0-3 α.α.
Γήπεδο Κ. Αχαϊας, Αχαϊκή-Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Πετρόπουλος
Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Θύελλα Πατρών-Ατρόμητος, Aνδριανός
Γήπεδο Παραλίας, Δόξα Παραλίας-ΑΕ Πάτρα, Μέρμηγκας (15.45)
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Αναγέννηση-Εθνικός Σαγεϊκων, Καδδάς
Κυριακή 10/2
Ώρα 12.30
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Δίας-Δόξα Χαλανδρίτσας, Αθανασόπουλος
Β’ Όμιλος
Σάββατο 9/2
Ώρα 15.30
Γήπεδο Ροδιάς, Φοίνικας Ζήριας-Αετός Πατρών, Καλύβας
Γήπεδο Ρίου, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Θύελλα Αιγίου, Χρονάς
Γήπεδο Προαστίου, Νίκη-ΑΠΣ Πάτραι, Τζαγκαράκης
Γήπεδο Αγυιάς, Δαβουρλής-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Παπαδόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Άρης Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Μακρυπόδης
Κυριακή 10/2
Ώρα 15.30
Γήπεδο Αγυιάς, Ζαβλάνι/Αίας-Δρέπανο, Ανδριανός
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 9/2
Ώρα 15.30
Γήπεδο Ροϊτίκων, Ροίτικα-Λιμνοχώρι, Mιχαλόπουλος
Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Απόλλων Βίδοβας-Ίκαρος Πετρωτού, Αθανασόπουλος
Κυριακή 10/2
Ώρα 15.30
Γήπεδο Μαζαρακίου, Πείρος Ισώματος-Καμίνια, Φωκάς
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου, Σπυρόπουλος
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Αχαϊός Σαραβαλίου-Προοδευτική, Παλαιολόγος
Γήπεδο Λάππα, Ατρόμητος Λάππα-Φαραϊκός, Τζαγκαράκης
Ώρα 18.15
Γήπεδο Αγυιάς, Ωλενιακός-Λέων Αλισσού, Πετρόπουλος
Β’ Όμιλος
Σάββατο 9/2
Ώρα 15.30
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Περιβόλα-ΑΠΟ Αρόης, Σαφαρίκας
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Απόλλων Εγλυκάδας-Ολυμπιακός, Οικονόμου
Κυριακή 10/2
Ώρα 10.00
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Παναχαϊκός-Γαλήνη, Τηλιγάδας
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Δόξα Πατρών-Ηρακλής Πατρών, Αρκουμάνης
Ώρα 12.30
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Πολύτεκνος-Αχαϊκός, Τσιρίνης
Ώρα 15.30
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ψηλαλώνια-Πυρσός Πατρών, Καραβασίλης
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Πετεινοί-Ρωμανός, Παρδάλης
Γ’ Όμιλος
Κυριακή 10/2
Ώρα 12.30
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ολυμπιακός Ζαρ.-Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Κονιδάρης
Γήπεδο Αγυιάς, Αυτόνομη-Αετός Ρίου, Παπαχρήστος
Ώρα 15.30
Γήπεδο Προαστίου, Αργυρά-Απόλλων Συνοικισμού, Ντάβλα
Γήπεδο Ακράτας, Αιγείρα/Ακράτα-Καλάβρυτα, Καδδάς
Γήπεδο Ρίου, Άνω Καστρίτσι-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Σταθόπουλος
Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός 2016-Αστέρας Τέμενης, Γιαννόπουλος
Γήπεδο Ροδιάς, Φλόγα Ροδιάς-Δόξα Ελαιώνα, Παπαδόπουλος
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16Η Αγωνιστική)
Σάββατο 9/2
Ώρα 15.30
Γήπεδο Αβύθου, Άβυθος Αιγιαλείας-Κρίνος, Καραβασίλης
Ώρα 16.15
Γήπεδο Καλαβρύτων, Σκεπαστό-Αχιλλέας Καμαρών, Μπλίκας
Ώρα 18.15
Γήπεδο Αγυιάς, ΠΑΟΚ Πατρών-Δόξα Νιφορείκων, Ταξιάρχης
Κυριακή 10/2
Ώρα 10.00
Γήπεδο Αγυιάς, Σπάρτακος-Δάφνη Πατρών, Μπλίκας
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Καλλιθέα-ΑΕ Αρόης, Σαμαρτζής
Ώρα 12.30
Γήπεδο Ρίου, ΑΕΚ Πατρών-Αστραπή, Γκαβός
Ρεπό : Μετόχι
Πηγη: patragoal.gr