Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (26-27/1)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 26/1

Ώρα 15.00

Δόξα Παραλίας-Τριταιϊκός 3-0 α.α.

Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Θύελλα Πατρών-Πήγασος, Ντάβλα

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ατρόμητος-Δόξα Χαλανδρίτσας, Tζαγκαράκης

Κυριακή 27/1

Ώρα 12.15

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Δίας Σαραβαλίου-Αναγέννηση Πατρών, Φωκάς

Ώρα 15.00

Γήπεδο Κ. Αχαΐας, Αχαϊκή-Εθνικός Σαγεϊκων, Μαχαίρας-Μουστάκας

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-ΑΕ Πάτρα 2005, Ανδριανός

Β’ Όμιλος

Σάββατο 26/1

Ώρα 15.00

Γήπεδο Προαστίου, Νίκη Προαστίου-Κεραυνός, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Ρίου, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Δαβουρλής, Σαφαρίκας

Γήπεδο Ζήριας, Φοίνικας Ζήριας-Άρης Πατρών, Χρονάς

Γήπεδο Αγυιάς, Αετός Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Μακρυπόδης

Κυριακή 27/1

Ώρα 15.00

Γήπεδο Αγυιάς, Ζαβλάνι/Αίας-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Γιαννόπουλος

Γήπεδο Προαστίου (15.30), Δρέπανο-ΑΠΣ Πάτραι, Καλύβας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 26/1

Ώρα 15.00

Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Απόλλων Βίδοβας-Αστέρας Μιντιλογλίου, Μιχαλόπουλος

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ροίτικα-Σταροχώρι, Αθανασόπουλος 

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Φαραϊκός-Καμίνια, Πετρόπουλος

Κυριακή 27/1

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Προοδευτική-Λιμνοχώρι, Οικονόμου

Γήπεδο Λάππα, Ατρόμητος Λάππα-Ίκαρος Πετρωτού, Κουτρουμάνης

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Αχαϊός-Λέων Αλισσού, Τηλιγάδας 

Γήπεδο Μαζαρακίου, Πείρος Ισώματος-Ωλενιακός, Πολυγένης

Β’ Όμιλος

Σάββατο 26/1

Ώρα 15.00

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Δόξα Πατρών-Παναχαϊκός, Παρδάλης

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Απόλλων Εγλυκάδας-ΑΠΟ Αρόης, Κ. Ανδριανός

Κυριακή 27/1

Ώρα 10.00

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Πολύτεκνος-Περιβόλα, Μέρμηγκας

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Πετεινοί-Ολυμπιακός Πατρών, Μπλίκας

Ώρα 12.15

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ρωμανός-Ηρακλής Πατρών, Παναγιωτόπουλος

Ώρα 15.00

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ψηλαλώνια-Γαλήνη, Παπαχρήστος

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Πυρσός-Αχαϊκός, Αρκουμάνης

Γ’ Όμιλος

Σάββατο 26/1

Ώρα 15.30

Γήπεδο Ακράτας, ΑΕ Αιγείρας/Ακράτα-Κεραυνός 2016, Κουτρουμάνης

Κυριακή 27/1

Ώρα 12.15

Γήπεδο Ρίου, Άνω Καστρίτσι-Δόξα Ελαιώνα,  Ντάβλα

Γήπεδο Αγυιάς, Αυτόνομη-Φλόγα Ροδιάς, Τραυλός

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ολυμπιακός Ζαρ.-Αστέρας Τέμενης, Σπυρόπουλος

Ώρα 13.00

Γήπεδο Προαστίου, Αργυρά-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Ανδρεόπουλος

Ώρα 15.00

Γήπεδο Ροδιάς, Απόλλων Συνοικισμού-Καλάβρυτα, Aθανασόπουλος

Γήπεδο Ρίου, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Αετός Ρίου, Παλαιολόγος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η Αγωνιστική)

Κυριακή 27/1

Ώρα 10.00

Γήπεδο Ρίου, ΑΕΚ Πατρών-ΑΕ Αρόης, Κονιδάρης

Ώρα 12.15

Γήπεδο Βραχνεϊκων, ΠΑΟΚ Πατρών-Κρίνος, Τάγαρης

Ώρα 15.00

Γήπεδο Καλαβρύτων, Σκεπαστό-Δόξα Νιφορεϊκων, Καραβασίλης

Γήπεδο Καμαρών, Αχιλλέας Καμαρών-Μετόχι, Τζαγκαράκης

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Αστραπή-Δάφνη, Καρράς

Γήπεδο Αγυιάς, Σπάρτακος-Άβυθος Αιγιαλείας, Γκαβός

Ρεπό : Καλλιθέα

Πηγη: patragoal.gr