Οι αθλητικές μεταδόσεις σήμερα 10 Φεβρουαρίου

το προγραμμα

02:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντιτρόιτ Πίστονς - Λος Άντζελες Κλίπερς ΝΒΑ

02:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ Καναδάς - Ελβετία (μικτό - διπλό)

02:40 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ Slopestyle ανδρών - Προκριματικά

04:30 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Αλπικό σκι Κατάβαση ανδρών

06:00 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ Slopestyle ανδρών - Προκριματικά

09:05 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Cross country 7,5 χλμ γυναικών

09:30 Eurosport 2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Χόκεϊ επί πάγου Ιαπωνία - Σουηδία (γυναίκες)

12:00 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Λουτζ Απλό ανδρών

12:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Πατινάζ ταχύτητας 1500μ ανδρών, 500μ γυναικών

13:00 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο 7,5 χλμ σπριντ γυναικών

13:05 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο 7,5 χλμ σπριντ γυναικών

14:00 Eurosport 2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Χόκεϊ επί πάγου Ελβετία - Κορέα (γυναίκες)

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ουνιόν Βερολίνου - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Αλαβές La Liga

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Άρσεναλ Premier League

14:30 Novasports 1HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Λιντς Championship

14:40 Eurosport 1 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Άλμα με σκι Άνδρες - 1ος γύρος

15:00 ΕΡΤ3 Πανσερραϊκός – Άρης Football League

15:00 Novasports 3HD Ξάνθη – Κέρκυρα Super League Σουρωτή

15:30 ΕΡΤ2 Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός Α1 ανδρών

15:30 Novasports 4HD Φιτέσε – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

16:00 ΕΡΤ1 All Star Game 2018 Αγώνας μπάσκετ με αμαξίδιο

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Σπαλ – Μίλαν Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χόφενχαϊμ – Μάιντς Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Κολονία Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερ Λεβερκούζεν – Χέρτα Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ντόρτμουντ – Αμβούργο Bundesliga

17:00 Ert.gr ΟΦΗ – Βέροια Football League

17:00 ΕΡΤ2 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Volley League

17:15 COSMOTE SPORT 1 HD Μάλαγα - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

17:15 Novasports 1HD Πανιώνιος – Λαμία Super League Σουρωτή

18:00 ΕΡΤ1 All Star Game 2018 Rookies - Veterans / Διαγωνισμός τριπόντων

18:00 Novasports 3HD Τουλούζ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κροτόνε – Αταλάντα Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Σάλκε Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Έιμπαρ La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Λέστερ Premier League

19:30 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός Super League Σουρωτή

20:45 Novasports 1HD Σπάρτα Ρότερνταμ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 Novasports 3HD Ανζέ – Μονακό Ligue 1

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Σοσιεδάδ La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Νάπολι – Λάτσιο Serie A

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πορτιμονένσε – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας