BLADE RUNNER 2049
ΕΙΔΟΣ: Επιστημονικής Φαντασίας
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
ΚΑΣΤ: Ράιαν Γκόσλινγκ, Άνα ντε Άρμας, Χάρισον Φορντ, Ρόμπιν Ράιτ, Σίλβια Χουκς, Τζάρεντ Λέτο, Ντέιβ Μπαουτίστα
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 163'
ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON VESO MARE 8
19:20
EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ
(THE EMOJI MOVIE)
ΕΙΔΟΣ: Animation
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τόνι Λεοντίς
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON VESO MARE 2
ΣΚ 16:00 ΣΚ 18:00 ΜΕΤΑΓΛ
MY LITTLE PONY: Η ΤΑΙΝΙΑ
(MY LITTLE PONY: THE MOVIE)
ΕΙΔΟΣ: Animation
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέισον Τίσεν
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ODEON VESO MARE 6
ΣΚ 16:00 ΜΕΤΑΓΛ
ΓΟΡΙΛΟΜΠΕΛΑΔΕΣ
(FLOQUET DE NEU)
ΕΙΔΟΣ: Animation Οικογενειακή Κωμωδία
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντρές Τζ. Σαέρ
ΚΑΣΤ: Κλάουντια Αμπάτε, Τζοάν Σουλά, Πέρε Πόνσε, Έλσα Πατάκι, Φέλιξ Πονς, Ρόσα Μπολαντέρας
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ODEON VESO MARE 1
ΣΚ 16:15 ΔΕΥ 18:00 ΠΕΜ,ΠΑΡ,ΣΚ,ΤΡΙ,ΤΕΤ 18:20 ΜΕΤΑΓΛ
ODEON VESO MARE 8
ΣΚ 17:00 ΜΕΤΑΓΛ
ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 3
(DESPICABLE ME 3)
ΕΙΔΟΣ: Animation
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάιλ Μπάλντα, Πιέρ Κοφέν, Ερίκ Γκιγιόν
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ODEON VESO MARE 3
ΣΚ 17:30 ΜΕΤΑΓΛ
ODEON VESO MARE 4
ΣΚ 16:30 ΣΚ 18:30 ΜΕΤΑΓΛ
ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ
(THE FOREIGNER)
ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Δράσης
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάρτιν Κάμπελ
ΚΑΣΤ: Τζάκι Τσαν, Πιρς Μπρόσναν, Κέιτι Λιούνγκ, Ρούφους Τζόουνς, Μαρκ Τάντι, Τσάρλι Μέρφι
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON VESO MARE 3
ΠΕΜ,ΠΑΡ,ΣΚ,ΤΡΙ,ΤΕΤ 19:30
ODEON VESO MARE 8
22:40
Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ
(BATTLE OF THE SEXES)
ΕΙΔΟΣ: Βιογραφική Κομεντί
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόναθαν Ντέιτον, Βάλερι Φάρις
ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Στιβ Καρέλ, Άντρεα Ράιζμποροου, Σάρα Σίλβερμαν, Μπιλ Πούλμαν, Ελίζαμπεθ Σου, Άλαν Κάμινγκ
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON VESO MARE 4
ΔΕΥ 18:00
ODEON VESO MARE 5
ΠΕΜ,ΠΑΡ,ΣΚ,ΤΡΙ,ΤΕΤ 18:00
Η ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ
(THE PROMISE)
ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τέρι Τζορτζ
ΚΑΣΤ: Κρίστιαν Μπέιλ, Όσκαρ Άιζαακ, Σαρλότ Λε Μπον, Άντζελα Σαραφιάν, Ντανιέλ Χιμένεθ Κάτσο, Σορέ Αγκντασλού, Ζαν Ρενό, Τζέιμς Κρόμγουελ, Τομ Χολάντερ
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON VESO MARE 6
18:10
Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΙΝΕΛΙΑ
(FINAL PORTRAIT)
ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στάνλεϊ Τούτσι
ΚΑΣΤ: Άρμι Χάμερ, Τζέφρι Ρας, Τόνι Σαλούμπ, Κλεμάνς Ποεζί
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON VESO MARE 1
ΔΕΥ 20:00 ΠΕΜ,ΠΑΡ,ΣΚ,ΤΡΙ,ΤΕΤ 20:20 ΠΕΜ,ΠΑΡ,ΣΚ,ΤΡΙ,ΤΕΤ 22:20
ΜΗΤΕΡΑ!
(MOTHER!)
ΕΙΔΟΣ: Δράμα
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντάρεν Αρονόφσκι
ΚΑΣΤ: Τζένιφερ Λόρενς, Χαβιέρ Μπαρδέμ, Εντ Χάρις, Μισέλ Φάιφερ, Ντόνολ Γκλίσον, Μπράιαν Γκλίσον, Κρίστεν Γουίγκ
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ODEON VESO MARE 2
20:00 22:30
Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΑΤΟΥΣΑ
(THE SON OF BIGFOOT)
ΕΙΔΟΣ: Animation
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζερεμί Ντεγκρισόν, Μπεν Στάσεν
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON VESO MARE 7
ΣΚ 17:40 ΜΕΤΑΓΛ
Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ
(THE SNOWMAN)
ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τόμας Άλφρεντσον
ΚΑΣΤ: Μάικλ Φασμπέντερ, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Τζ. Κ. Σίμονς, Σαρλότ Γκενσμπούργκ, Ντέιβιντ Ντέντσικ, Βαλ Κίλμερ, Τζέιμς Ντ’ Άρσι, Κλόι Σεβινί
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
ΔΙΑΝΟΜΗ: UIP
ODEON VESO MARE 1
ΔΕΥ 22:00
ODEON VESO MARE 3
ΔΕΥ 17:30 ΠΕΜ,ΠΑΡ,ΣΚ,ΤΡΙ,ΤΕΤ 22:00
ODEON VESO MARE 5
20:30 23:00
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ: GEOSTORM
(GEOSTORM)
ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Καταστροφής
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντιν Ντέβλιν
ΚΑΣΤ: Τζέραρντ Μπάτλερ, Τζιμ Στέρτζες, Άμπι Κόρνις, Άντι Γκαρσία, Εντ Χάρις
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON VESO MARE 4
21:00 23:20 ΠΕΜ,ΠΑΡ,ΤΡΙ,ΤΕΤ ΚΑΙ 18:40
ODEON VESO MARE 7
19:40 3D
ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΑΝΔΡΕΣ
(ONLY THE BRAVE)
ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
ΚΑΣΤ: Τζος Μπρόλιν, Μάιλς Τέλερ, Τζεφ Μπρίτζες, Τζέιμς Μπατζ Ντέιλ, Τζένιφερ Κόνελι, Τέιλορ Κιτς, Άντι ΜακΝτάουελ
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON VESO MARE 6
20:40 23:10
ΤΟ ΑΥΤΟ
(IT)
ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ Τρόμου
ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντι Μουσιέτι
ΚΑΣΤ: Τζέιντεν Λίμπερερ, Φιν Γούλφχαρντ, Σοφία Λίλις, Τζακ Ντίλαν Γκρέιζερ, Γουάιατ Όλεφ, Τσόζεν Τζέικομπς, Τζέρεμι Ρέι Τέιλορ, Μπιλ Σκάρσγκαρντ
ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 135'
ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON VESO MARE 7
22:10